Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

Zatrudnimy monterów rurociągów okrętowych

Obowiązki

- prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych

Wymagania

 doświadczenie stoczniowe jako  monter
- znajomość rysunku okrętowego izometrycznego
- kurs cięcia i sczepiania potwierdzony certyfikatem
- rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
Indywidualnie uzgadniane warunki pracy
Możliwość rozwoju zawodowego (uzyskania dodatkowych uprawnień np. Poddźwignicowy, operator suwnicy z poziomu roboczego, certyfikaty spawalnicze)  ubezpieczenie medyczne oraz grupowe ubezpieczenie na życie
Możliwość wyjazdu na kontrakt zagraniczny płatny w euro

wynagrodzenie od 40-60 zł/ działalność