Monter - Praca w blisko granicy

Drezno
Umowa o pracę2 000-2 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Runtime GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.Do stałej współpracy poszukujemy Monterów urządzeń dla przemysłu gastronomicznego

Obowiązki

  • Montaż urządzeń dla przemysłu gastronomicznego

Wymagania

  • Wykształcenie w kierunku mechanicznym, ślusarskim itp. mile widziane
  • Mobilność (Własny samochód + prawo jazdy)
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu swobodnej komunikacji w miejscu pracy
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Dobra sprawność fizyczna i umiejętości posługiwania się elektronarzędziami

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Premie świąteczne i dodatki urlopowe
  • 14,15€/h brutto + 2,50€ netto diety do każdej przepracowanej godziny
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem