Monter linii napowietrznych (m/f/d)

Norymberga
Umowa o pracę18 €brutto / godz.
Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • LOCO Service GmbH, najlepszy partner w dziedzinie nowoczesnych usług personalnych, poszukuje doświadczonych monterów linii napowietrznych (m/k/d) z całej Unii Europejskiej w imieniu kilku klientów w Berlinie i okolicach. Dołącz do zespołu LOCO!

Obowiązki

  • Przedmontaż i prace konserwacyjne na masztach kratowych ze stali
  • Renowacja konstrukcji przęseł i trzonów stalowych
  • Wymiana izolatorów i armatury
  • Prace związane z ciągnięciem linek (linie nośne / uziemiające / światłowodowe i związane z wiązaniem lin)
  • Wykonywanie zacisków i pętli prądowych
  • Obsługa ogólnego sprzętu i wciągarek na placu budowy
  • Demontaż słupów wysokonapięciowych wraz z zespołami liniowymi
  • Samodzielna praca na wysokościach przy słupach linii napowietrznych
  • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownictwo budowy
  • Kontrola własnego sprzętu ochronnego osobistego (PSA), materiałów i wyposażenia

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1
  • Ukończony zawód w dziedzinie elektrotechniki lub metalu i budowy stalowej
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w budowie linii napowietrznych
  • Umiejętność koordynacji pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność w działaniu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wymagana zdolność do pracy na wysokościach (G41)
  • G25
  • Szkolenie z zakresu elektrotechniki jest mile widziane

Oferujemy

  • Bezpieczne zatrudnienie z perspektywą rozwoju
  • Dzienną diety za pracę w delegacji
  • Zapewnienie zakwaterowania
  • Na życzenie oferujemy tygodniową zaliczkę w gotówce lub przelewem
  • Zapewnienie odzieży roboczej i sprzętu ochronnego
  • Bezpłatne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie za urlop i święta
  • Udział w programie bonusowym AOK
  • Opcja długoterminowego zatrudnienia

Benefity

Dofinansowanie szkoleń i kursów
Możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu na adres:
  • b.koza@loco-service.de