Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Białystok
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa23.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy specjalista ds. rozliczeń

Obowiązki

  • Rozliczanie kont bankowych i faktoringowych,
  • Przygotowywanie dokumentów i zestawień do biura rachunkowego,
  • Kontakt z klientem w sprawach rozliczeniowych,
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby przełożonych,
  • Współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie,

Wymagania

  • potrafi dobrze zarządzać czasem swoim,
  • elastycznie dopasowuje się do zmian i potrafi je wprowadzać na bieżąco,
  • zna język angielski na poziomie minimum B2,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju na wielu obszarach,
  • Pracę w rozbudowanym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na umowie o pracę,
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz zniżki pracownicze,
  • Pakiet benefitów, w tym dostęp do Programu Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU,