Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mistrz Produkcji

Obowiązki

Bieżące zadania:

  • dbanie o utrzymanie płynności produkcji
  • kierowanie zespołem pracowników
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników
  • współpraca z kierownictwem działu

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw procesów produkcyjnych
  • świetna organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na stałe po okresie próbnym
  • szkolenie wdrożeniowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • premie motywacyjne
  • kartę medyczną lub sportową