Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Opis zadań:

  • Dokonywanie przeglądów maszyn zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • Nadzorowanie pracy maszyn
  • Dokonywanie niezbędnych napraw maszyn
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa obowiązujących w zakładzie

Wymagania

Czego wymagamy:

  • Wykształcenie mechaniczne
  • Wiedza na temat zagadnień związanych z mechaniką
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy
  • Skrupulatność
  • Odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dobre zarobki
  • Stabilną współpracę
  • Pozytywną atmosferę w pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Chęć do pracy