Mechanik samochodów ciężarowych

Houthalen
Umowa o pracę17 €brutto / godz.
Oferta opublikowana24.05.2024
Oferta wygasa09.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Aktualnie poszukujemy zmowtywowanych , doświadczonych pracowników do Belgii na stanowisko mechanik samochodów ciężarowych Miejscowość  Houthalen

Obowiązki

  • diagnostyka, pod nadzorem szefa warsztatu
  • ·naprawy i prace konserwacyjne na ciężarówkach
  • ·Podstawowa znajomość czytania i rozumienia schematów elektrycznych
  • ·Odczytanie ciężarówek z odpowiednimi komputerami producenta
  • ·Rejestrowaniewszystkich wykonanych prac i materiałów
  • ·Utrzymanie porządku na miejscu pracy, po wykonanej pracy

Wymagania

  • ·Dobre i jasne umiejętności komunikacyjne
  • ·myślenie "nieszablonowo", aby uzyskać prawidłową diagnozę
  • ·Znajomość układów hydraulicznych
  • ·Język angielski: komunikatywny -· zamiłowanie do pojazdów użytkowych i ich techniki
  • ·minimum kilkuletnie doświadczenie jako mechanik samochodowy
  • ·umiejętność pracy w zespole
  • ·gotowość do wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych w razie potrzeby

Oferujemy

  • ·wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • ·39-godzinny tydzień pracy, co daje 6 dodatkowych dni urlopu ADV
  • ·Wynagrodzenie: od 17 EUR brutto według doświadczenia, do 20 EUR możliwe!
  • ·Kupony na posiłki o wartości 5,50 EUR
  • ·39 godzin tygodniowo, ale możliwe nadgodziny w 150% = praca łącznie do 50 godzin tygodniowo (również sporadycznie w sobotnie poranki)
  • ·2 zmiany: 8-16h, 10-18h
  • ·Pracuj również w soboty co 3 tygodnie
  • ·Możliwość zjazdu do Polski co 5 tygodni na tydzień!
  • ·Premia na koniec roku: 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • ·Dodatek urlopowy w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • ·Kilometrowka – zwykle wynosi ona kilka euro dziennie

Dodatkowe informacje

  • Mozliwosc zakwaterowania: €55 za pokoj dwuosobowy oraz €85 za pokoj jednoosobowy (all in: internet, woda, gaz i prąd)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1