Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Leuven
Umowa o pracę18-23 €brutto / godz.
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Aktualnie poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych pracowników do pracy w Belgii na stanowisku mechanika samochodowego ciężarówek (DAF, IVECO, MAN, ...). Lokalizacja: Houthalen (Limburg) & Herent (Leuven)

Obowiązki

  • Diagnostyka pod nadzorem kierownika warsztatu.
  • Naprawy i konserwacja samochodów ciężarowych.
  • Podstawowa znajomość czytania i rozumienia schematów elektrycznych.
  • Odczytywanie danych z samochodów za pomocą odpowiednich komputerów producenta.
  • Dokumentowanie wszystkich wykonywanych prac i zużywanych materiałów.
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy po zakończeniu pracy.

Wymagania

  • Dobre i klarowne umiejętności komunikacyjne.
  • Myślenie "poza schematami" w celu uzyskania prawidłowej diagnozy.
  • Znajomość systemów hydraulicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Minimum kilku lat doświadczenia jako mechanik samochodowy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach w razie potrzeby.

Oferujemy

  • 39-godzinny tydzień pracy, w tym 6 dodatkowych dni urlopu na życzenie.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach w stawce 150% = praca od 50 do 60 godzin tygodniowo (również okazjonalne sobotnie poranki).
  • Talony obiadowe o wartości 5,50 euro.
  • Dwa turnusy: 8-16h, 10-18h.
  • Możliwość wyjazdu do kraju co 5/6 tygodni na tydzień!
  • Zakwaterowanie zapewnione: 85 euro za pokój jednoosobowy, 55 euro za pokój dwuosobowy (woda, gaz, prąd i nieograniczony internet wliczone).
  • Zwrot kosztów dojazdu, zazwyczaj kilka euro dziennie.
  • Premia roczna w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
  • Premia świąteczna w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto.
  • Pełna pomoc koordynatora przez cały okres kontraktu.
  • Zwrot kosztów początkowych związanych z przybyciem do Belgii, maksymalna kwota 125 euro, wypłacona po 4 tygodniach pracy.