Management Support Specialist

Poznań
Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa07.08.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne projektów oraz zapewnienie przepływu informacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Oddziału
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i różnych dokumentów potrzebnych do realizowanych usług
  • Współpraca z działami oraz innymi oddziałami firmy
  • Pomoc przy realizacji projektów wymagających większego zaangażowania się działu operacyjnego
  • Wsparcie organizacyjne oraz koordynowanie pracy biura

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na pokrewnych stanowiskach w obszarze administracji, wsparcia kierownictwa, wsparcia zarządu itp.
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje - czynnik niezbędny, aby móc wziąć udział w procesie rekrutującym
  • Znajomość MS Office
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i sprawność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia poprzez udział w ciekawych projektach
  • Kartę multisport
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji i dołączenia do działu realizacji projektów

Benefity

Parking dla pracowników
Karta sportowa
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1