Lider Produkcji

Skarbimierz-osiedle
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodna z ustalonymi standardami i instrukcjami;
  • Zapewnienie i nadzór nad realizacją planu produkcyjnego;
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • Zapewnienie najwyższej jakości produktu;
  • Zapewnienie operatorom warunków pozwalających na pracę zgodną ze standardem;
  • Tworzenie dokumentacji pracy przy współpracy z działami wspierającymi produkcję;
  • Dbanie o aktualność dokumentacji na stanowisku;
  • Szkolenie operatorów w wykonaniu pracy zgodnej ze standardem;
  • Audytowanie wykonania pracy zgodnie ze standardem;
  • Analizowanie usprawnień w metodzie wykonywania pracy zgłoszonych przez operatorów i zgłaszanie własnych;
  • Raportowanie wyników;
  • Dbałość o pracę zgodną z wymogami BHP oraz 5S;
  • Inne obowiązki w zależności od potrzeb firmy;

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku lidera w firmie produkcyjnej;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP;
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • zdolność do koordynowania i ustalania priorytetów;
  • zdolności przywódcze;
  • umiejętność w podejmowaniu decyzji;
  • odpowiedzialność i niekonfliktowość;
  • gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym (zgodnie z planem produkcyjnym);

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony);
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport, owocowe poniedziałki, kawa, herbata);
  • premia miesięczna;
  • system poleceń pracowniczych;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów;

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Parking dla pracowników
Owoce
Karta sportowa
Dodatkowe świadczenia socjalne
Strefa relaksu
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1