Umowa o pracę16 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • PRACA - NIEMCY - LAMINIARZ bez niemieckiego. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca Zatrudni LAMINIARZY. Zatrudnienie od Maj, Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024

Obowiązki

  • Przetwarzanie materiałów kompozytowych z włókien i materiałów bazowych.
  • Wkładanie materiałów kompozytowych do form zgodnie z instrukcjami.
  • Tworzenie próżni na zajętych formach.
  • Wyjmowanie komponentów z form.
  • Cięcie tkanin i taśm jednokierunkowych.
  • Przetwarzanie komponentów kompozytowych poprzez cięcie, wiercenie i szlifowanie.
  • Przygotowywanie, klejenie oraz wykańczanie komponentów.
  • Łączenie i montowanie elementów.
  • Naprawa struktur z kompozytów włóknistych.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie jako Laminiarz.
  • wymagane prawo jazdy i Samochod.
  • Znajomość języka znajomość niemieckiego podstawy.

Oferujemy

  • PRACA - NIEMCY - LAMINIARZ bez niemieckiego.
  • NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
  • Niemiecki Pracodawca Zatrudni LAMINIARZY.
  • Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024.
  • OFERUJEMY
  • STAWKA 16.00 EUR brutto /godz.
  • DIETA 40.00 EUR netto za każdy Dzień Pracy.
  • SYSTEM PRACY 2 ZMIANY.
  • ZMIANA PIERWSZA 06:00 – 15:00
  • ZMIANA DRUGA 14:50 – 23:50
  • Praca w weekendy tylko ZMIANA PIERWSZA.
  • nadgodziny wypłacamy w formie dodatkowych dni wolnych od pracy lub wraz z wynagrodzeniem.
  • możliwość pracy do 48 godzin tygodniowo.
  • dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z umową taryfową.
  • zwrot kosztów podróży za przyjazd oraz kosztów za odzież roboczą.

Dodatkowe informacje

  • premia startowa w wysokości 200 € wypłacana po 2-mcach.
  • premia za polecenie w wysokości 200 €
  • Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie Aktualnych CV.
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV www.rekrutacja.kozow.eu E-mail biuro@kozow.eu
  • BIURO KONTAKT T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1