Lakiernik przemysłowy - praca szuka człowieka od zaraz!!!

Bayreuth
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Miejsce pracy: Bayreuth (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Lokalizacja: Bayreuth

STAWKA 2650 Euro na rękę

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania części do aut typu kampery
  • obróbka i szpachlowanie, wykonywanie podkładu pod lakierowanie
  • lakierowanie przy użyciu pistoletu kubkowego kamperów oraz części samochodowych
  • proste prace montażowe i demontażowe
  • kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagania wobec kandydata:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy lub przemysłowy
  • mile widziany samochód na wyjazd
  • umiejętności manualne

Oferujemy:

  • Stawkę 2650 Euro na rękę
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zakwaterowanie

Wymagane:

  • CV

Prosimy składać aplikacje za pomocą APLIKUJ TERAZ

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 728 829 422

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1