Umowa o pracę3 264 €brutto / mies.
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług. Dla naszych Klientów w Niderlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowiskach takich jak: Lakiernik przemysłowy

Obowiązki

  • - Oferta pracy tymczasowej,
  • - praca jako lakiernik przemysłowy
  • - Posidamy różnorodne projekty na terenie całej Holandii,
  • - Więcej informacji podczas rozmowy z rekruterem,
  • - Miejsce pracy: Roermond,
  • - Możliwość nadgodzin.

Wymagania

  • - Udokumentowane doświadczenie na podanym stanowisku,
  • - VCA mile widziane,
  • - Prawo jazdy kat. B,
  • - Znajomość języka angielskiego , niemieckiego lub holenderskiego.
  • - Wysoka kultura osobista,
  • - Umiejętność pracy w zespole,
  • -Poszukujemy lakiernika, który potrafi lakierować na grubość metoda airless (bez powietrzna)

Oferujemy

  • - Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
  • - Wynagrodzenie 600 euro netto tygodniowo za 40 godzin już po potrąceniu za zakwaterowanie i ubezpieczenie, możliwość nadgodzin ,
  • - Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
  • - Ubezpieczenie Holenderskie,
  • - Opiekę polskiego koordynatora,