Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Laborant Chemiczny

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- przygotowanie próbek, ich ewidencja,

- wykonanie analiz,

- sporządzenie dokumentacji badań,

- czuwanie nad prawidłową pracą aparatury,

- wprowadzanie nowych metod pomiaru.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia wyższego chemicznego,

- doświadczenia w pracy laboratoryjnej,

- umiejętności obsługi sprzętu laboratoryjnego, znajomości pakietu MS Office,

- dyspozycyjności, dobrej organizacji pracy,

- analitycznego umysłu, sprawności manualnej, dociekliwości.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- szkolenia,

- atrakcyjną płacę,

- stabilne zatrudnienie.