Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Sochaczew
Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa12.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w obiekcie podległym MON
  • Praca z bronią "na świadectwo" (Pistolety maszynowe)

Nasze wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony (warunek konieczny)
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni (warunek konieczny)
  • Aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne dla kwalifikowanego pracownika ochrony (warunek konieczny)
  • Aktualny kurs doskonalący umiejętności dla kwalifikowanych pracowników ochrony (warunek konieczny)
  • Niekaralność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Rzetelność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • System pracy 24h (7:00 - 7:00)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stawka 23 zł/godz. (netto)

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1