Kucharze z j. francuskim, Francja

Olsztyn
Umowa o pracę2 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana09.02.2024
Oferta wygasa01.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Dla naszych francuskich Klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska Kucharz, Chef de Partie, Sous-chef

Lokalizacja: Francja, Alpy

Zadania:
Przygotowanie potraw: kuchnia zimna, kuchnia gorąca, desery
Estetyczne prezentowanie przygotowanych dań
Zgodność z obowiązującymi standardami, procedurami i know-how restauracji
Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Współpraca z innymi kucharzami
Budowanie pozytywnych relacji w zespole

Jeśli masz:
Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
Komunikatywna znajomość języka francuskiego
Podlegasz ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Otrzymasz:
Polską umowę o pracę
Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
Wynagrodzenie od 2 000 euro netto miesięcznie
Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo
Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
Wyżywienie w dniach pracy
Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 - pokaż numer telefonu -

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Zielona 11
28-100 Busko - Zdrój
tel.: 41 370 8018
kom: 882 - pokaż numer telefonu -
www.sidrom.net
  • Przygotowanie potraw: kuchnia zimna, kuchnia gorąca, desery
  • Estetyczne prezentowanie przygotowanych dań
  • Zgodność z obowiązującymi standardami, procedurami i know-how restauracji
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • Współpraca z innymi kucharzami
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • Podlegasz ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem
  • Mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • Polską umowę o pracę
  • Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • Wynagrodzenie od 2 000 euro netto miesięcznie
  • Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo
  • Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Bezpłatne zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
  • Wyżywienie w dniach pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)
  • Ilość wakatów: 10
  • Praca od 05/06.2024
  • Lokalizacja: Francja, Alpy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1