Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa23.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Księgowy

Obowiązki

  • Prowadzenie rachunkowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (GUS, US)
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków
  • Kontakty z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Znajomość zasad pełnej księgowości
  • Znajomość standardów związanych z JPK
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • możliwości rozwoju
  • Multisport, prywatna opieka medyczna