Komisjoner - Dział mrożonek / praca bez znajomości języka niemieckiego.

Raunheim
Umowa o pracę16 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa03.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Obowiązki

  • Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach
  • Dział: Produkty mrożone
  • Praca w systemie 1-zmianowym
  • Poniedzialek - soboty w godzinach: 5.00 lub 6:00 - 14:20
  • 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.
  • Możliwe nadgodziny
  • Kompletacja zamówień za pomocą technologii głosowej tzw. Pick by Voice (słuchawki) lub Pick by Touch - monitory
  • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2700€ netto miesięcznie i obejmuje
  • Stawka godzinowa 14,15€ brutto + 2€ dodatku dla aktywnych pracowników+premie wydajnościowe
  • Bogaty System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy
  • Dodatkowy system premii wydajnościowych
  • Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu)
  • 25 dni płatnego urlopu w skali roku
  • ​Dodatkowo
  • Zagwarantowany dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1