Kierownik Działu Kadr i Płac

Jarocin
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżahr / kadry i płace

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Działu Kadr i Płac

Obowiązki

Czym się zajmiesz:

- organizacją pracy działu kadrowo-płacowego,

- zarządzaniem wynagrodzeniami, naborem do pracy, rozwiązywaniem stosunku pracy itp.

- nadzorem nad zakładowym funduszem świadczeń socjalnych,

- współpracą z kadrą kierowniczą,

- współpracą ze związkami zawodowymi.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia średniego lub wyższego,

- kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kierownika ds. kadr i płac,

- znajomości zagadnień kadrowych, kodeksu pracy, przepisów podatkowych i świadczeń socjalnych,

- opanowania obsługi programów typu Płatnik, MS Office,

- mile widziana znajomość jęz. angielskiego i rosyjskiego.

Oferujemy

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- benefity,

- atrakcyjne zarobki.