Umowa zlecenie5 540-6 650 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Firma Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta - jednego z liderów w branży modowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko - Kierowca/ Magazynier.

Obowiązki

  • kompletowanie zamówień,
  • pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • prace porządkowe na terenie magazynu,
  • doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy :)

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane),
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • wynagrodzenie od 27,70 zł brutto /h
  • pracę dwuzmianową
  • premia dodatkowa dla kierowców,
  • regularne wynagrodzenie,
  • umowę zlecenie,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

Program poleceń pracowników

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1