Kierowca kat. B

Niemcy
9 000-15 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana09.05.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracymobilna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Twój zakres obowiązków

  • praca w charakterze kierowcy w pralni przemysłowej.
  • kierowanie pojazdem na stałych krótkich trasach,
  • załadunek i rozładunek koszy transportowych,
  • trasy przejazdu zgodnie z informacjami dostępnymi na aplikacji (trasa zaznaczona również na aplikacji).

Nasze wymagania

  • prawo jazdy zawodowe kat. B,
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony typu Bus z paką,
  • znajomość niemieckiego umożliwiającą porozumiewanie,
  • własny telefon (smartphone) w celu otrzymywania zleconych tras (aplikacja firmowa),
  • wymagane badania psychotechniczne.
  • własny samochód

To oferujemy

  • stawka 15-16 euro brutto/h (ok. 1700-1800 euro netto),
  • zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie opłacone przez pracodawcę,
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów),
  • praca zmianowa i możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy,
  • dodatki za pracę w porze nocnej,
  • płatne dni świąteczne - ustawowo wolne w Niemczech,
  • stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
  • polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec,
  • pomoc w załatwieniu zameldowania,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy,
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec,
  • program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1