Kierowca autobusu kat. D w Niemczech darmowa kwatera, bez agencji

Drezno
Umowa o pracę2 500-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana10.05.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemiecka komunikacja bez polskich podwykonawcow Komunikacja podmiejska okolice Dresden obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: Kierowcy autobusu

Obowiązki

  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest konieczna ze względu na wymagania klienta. Kierowcy będą musieli zdać mały "egzamin".

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska)
  • znajomość języka niemieckiego: podstawy komunikatywne

Oferujemy

  • na poczatke 15,50€ brutto na godzine po okresie probnym mozliwa podwyzka
  • zapewnione 176 h na umowie
  • czasem mozliwe dzielone zmiany ( 2-3 dzielone zmiany w miesiacu).
  • dopłata za niedzielę 50% extra,
  • dopłata za swieta 125% extra,
  • dopłata za godziny nocne (22:00-06:00) - 25%
  • dodatek rekreacyjny za czerwiec - 156 €
  • zakwaterowanie zapewnione ok 200 - 350€
  • 12 dni pracy, a następnie 5 lub 6 dni wolnego (należy sprawdzić) lub inne modele
  • za każdy miesiąc bez zwolnienia lekarskiego jest 50 € wolne od podatku na karcie voucherowej
  • Bilet do pracy za pośrednictwem firmy za 33 €
  • Rower służbowy
  • stabilna umowa o prace na czas nieokreslony
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Dodatkowe informacje

  • Prosze o zyciorys na:
  • kandidaten.bus@gmx.de
  • (prosze z dopiskiem Dresden)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1