Kelner/Kelnerka

Waren
Umowa o pracę2 500-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta, hotelarstwo / gastronomia / turystyka
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Wstęp

  • W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowisko Kelner/Kelnerka.

Obowiązki

  • praca w barokowym dworze jako kelner/kelnerka: przyjmowanie zamowień, dostarczanie zamówionych potraw, obsluga kasy
  • przygotowywanie i sprzatanie stolików
  • obsluga imprez okolicznościowych

Wymagania

  • min. rok doświadczenia w pracy jako kelner/kelnerka
  • komunikatywna znaj. j. niemieckiego

Oferujemy

  • praca od 01.05.24- 30.10.24
  • praca w barokowym hotelu-restauracji
  • stawka od 15,- € Brutto plus napiwki (15,00-50,00 €/dzien)
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy
  • stałe zatrudnienie, praca 5 dni w tyg. (od srod.-niedz.)
  • możliwe nadgodziny do wypłaty
  • zakwaterowanie przy hotelu - restauracji zapewnia pracodawca, koszt 250,-€/ mies.

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp) lub kontakt na Messengera
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853