Junior Fund Accountant

Sandomierz
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Fund Accountant

Obowiązki

ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • Punktualne i rzetelne realizowanie procesów ksiegowych i raportowanie ich
  • Uzgadnianie zapisów księgowych, ksiąg pobocznych oraz księgi głównej
  • Współpraca z lokalnym kontrolerem finansowym przy przeglądzie i aktualizacji bilansu i rachunku zysków i strat
  • Wsparcie w procesach zamknięcia miesiąca i raportowania danych finansowych do zarzadu
  • Opracowywanie budżetu i weryfikacja wydatków

Wymagania

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE

  • Min. licencjat w dziedzinie finansów lub rachunkowości
  • Roczne doświadczenie w pracy na podobym stanowisku, doświadczenie o charakterze międzynarodowym jest mile widziane
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie minimum B2
  • Świetne umiejętności MS Excel w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami analitycznymi
  • Dbałość o szczegóły z umiejętnością niezależnej pracy pod presją czasu

Oferujemy

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • Oferujemy perspektywę zatrudnienia w prestiżowej firmie
  • Pracę z młodym i dynamicznym zespołem
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii uznaniowych
  • Pakiet benefitów