Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Zespołem -> pracujesz razem z zespołem developerów, testerem, grafikami, menedżerami produktów, z zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie systemów i wieloma innymi. Wspólnie dążcie do osiągnięcia celów projektu.
  • Zbieranie i Precyzowanie Wymagań -> rozmawiasz z menedżerami produktów, aby zrozumieć ich potrzeby. Wspierasz proces przygotowywania specyfikacji funkcjonalnej/technicznej. Monitorujesz proces tworzenia oprogramowania i raportujesz postęp prac.
  • Zarządzanie Projektami -> wykorzystujesz metodyki zwinne do efektywnego zarządzania projektami informatycznymi. Planujesz zasoby, przypisujesz zdania i delegujesz odpowiedzialności, nadzorujesz zakres prac, ustalasz harmonogram i priorytety oraz koszty.
  • Komunikacja -> utrzymujesz otwartą i płynną komunikację z biznesowymi właścicielami projektu oraz zespołem wdrażającym projekt. Wyjaśniasz cele projektu i rozwiązujesz ewentualne problemy.
  • Dokumentacja Projektów -> utrzymujesz i aktualizujesz dokumentację projektów. To ważne dla późniejszego odnalezienia informacji i przyszłego rozwoju projektów.
  • Usprawnianie Procesów -> bierzesz udział w pracach nad usprawnianiem i modyfikowaniem istniejących procesów związanych z zarządzaniem projektami.

Nasze wymagania

  • Pracowałeś na podobnym stanowisku przez co najmniej 2 lata, zajmując się projektami informatycznymi.
  • Potrafisz analizować sytuacje i podejmować trafne decyzje.
  • Masz doświadczenie w realizacji projektów internetowych (np. portale internetowe, aplikacje, systemy wewnętrzne)
  • Jesteś kreatywna(y) i i chętnie wychodzisz z inicjatywą
  • Znasz zagadnienia związane z tworzeniem komercyjnych stron internetowych.
  • Skupiasz się na rozwiązywaniu problemów i osiąganiu celów.
  • Potrafisz przekładać wymagania biznesowe na język techniczny.
  • Znasz zwinne metodyki zarządzania projektami (Agile) i kaskadowe (Waterfall) oraz wiesz jaką metodykę dobrać do danego projektu. Nie jest Ci obce podejście hybrydowe.
  • Rozumiesz proces tworzenia oprogramowania.
  • Masz łatwość w komunikowaniu się z innymi. Potrafisz jasno wyrażać swoje myśli, pokazywać różne perspektyw i wypracowywać rozwiązania, formułować prośby, aktywnie słuchać, negocjować i rozwiązywać konflikty.

To oferujemy

  • Elastyczność w zakresie formy współpracy (umowa o pracę lub B2B z płatnymi dniami nieświadczenia usługi)
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
  • Elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00, a 9:30)
  • Możliwość rozwoju (m.in. szkolenia, konferencję)
  • Pracę przy ciekawych, ale wymagających projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
  • Wymianę wiedzy
  • Brak dress code’u
  • Swobodną atmosferę
  • Biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie (brak strefy płatnego parkowania, łatwy dojazd komunikacją miejską i rowerem)

Benefity

Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1