Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fryzjer

Obowiązki

 Do Twoich zadań należeć będzie:

- obsługa klientów zgodnie z wytycznymi standardami przez firmę,

-  wykonywanie koloryzacji, strzyżeń,

- zabiegi pielęgnacyjne,

- budowanie pozytywnych relacji z klientami,

- wykonywanie upieć okolicznościowych.

Wymagania

Od kandydata na stanowisko fryzjera oczekujemy:

- profesjonalizmu w kontakcie z klientem,

- dbałości o detale,

- umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,

- umiejętności z zakresu różnych technik strzyżeń, koloryzacji oraz pielęgnacji włosów,

- doświadczenia na samodzielnym stanowisku fryzjera (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

Wybranej osobie zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- bazę klientów,

- możliwość rozwoju,

- pakiet szkoleń.