Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Obowiązki

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w fabryce
  • przerabianie instalacji przemysłowych
  • praca w systemie 1 lub 2-zmianowej
  • praca w renomowanej fabryce samochodów w Monachium
  • praca od zaraz!!

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1/B2)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane własne zakwaterowanie w Monachium

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w Firmie (nie przez Agencję!)
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie; 23€ brutto/h
  • samochód firmowy
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • możliwość zdobycia certyfikatów lub licencji, które potwierdzają umiejętności zawodowe