Elektryk budowlany - Poszukiwane Teamy!

Stuttgart
Umowa o pracę25 €brutto / godz.
Oferta opublikowana05.06.2024
Oferta wygasa12.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Obowiązki

  • Praca na stanowisku elektryka budowlanego
  • Montażu sygnalizacji świetlnej przy torach
  • Praca w systemie 10 dni /4 dni
  • Praca 10 h dzienne w Stuttgart

Wymagania

  • Poszukiwane grupy elektryków 3-4-osobowe (w skład, w który wchodzą brygadzista elektryków + pomocnicy)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego-Brygadzista (niewymagana znajomość języka niemieckiego u pomocników)
  • Wykształcenie kierunkowe w Niemczech (Brygadzista)
  • Wymagany samochód na dojazdy do pracy (na grupę)
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Brygadzista 25€ brutto/h, Pomocnik elektryka 20€ brutto/h
  • Możliwość zapewnienia zakwaterowanie
  • Ubrania robocze
  • Elektronarzędzia do pracy
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1