Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dziennikarz

Obowiązki

Do obowiązków dziennikarza będzie należeć między innymi:

- dostarczanie aktualnych informacji z regionu,

- tworzenie oraz publikowanie materiałów dziennikarskch

- relecjonowanie najważniejszych wydarzeń z regionu,

- promowanie stworzonych tekstów w social media,

- współpraca z grafikami i fotografami.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

- biegle posługuje się językiem polskim,

- ma doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza lub pokrewnym,

- posiada "lekkie pióro",

- potrafi pracować pod presją czasu,

- jest kreatywna i ma głowę pełną ciekawych pomysłów.

Oferujemy

Wybranej osobie jesteśmy w stanie zaoferować:

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, służbowy telefon, dyktafon, itp.),

- pracę w inspirującym środowisku,

- atrakcyjne warunki finansowe,

- swobodną atmosferę,

- brak dress code’u.