Umowa o pracę13 €brutto / godz.
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżacall center

Wstęp

  • Poszukujemy doradcy klienta do firmy w Görlitz

Obowiązki

  • Gwarantowane, wspólnie uzgodnione i terminowe płatności
  • wypłatę premii wakacyjnych i świątecznych
  • ciągłość wypłaty wynagrodzenia w dni wolne
  • wsparcie osobiste
  • kontrole stanu zdrowia

Wymagania

  • Wsparcie techniczne i handlowe
  • Umawianie spotkań w obszarach obsługi naszych klientów
  • Sprzedaż produktów w ramach obsługi klienta
  • Prowadzenie rozmów powitalnych i rozmów zapewniających jakość
  • Przeprowadzanie ankiet satysfakcji klientów

Oferujemy

  • Uśmiech w głosie
  • Początkowe doświadczenie pożądane, ale nie wymagane
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa wiedza handlowa i pewna obsługa pakietu MS Office