Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dekarz

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Prace renowacyjne (demontaż konstrukcji, renowacja części dachu)
  • Kładzenie dachówki ceramicznej, betonowej lub cementowej
  • Montaż nowych części dachu, naprawy dachu
  • Montaż oraz demontaż rusztowań
  • Przygotowanie stanowiska pracy oraz przestrzeganie przepisów
  • Prace ciesielskie na dachu
  • Izolacje dachowe

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w zawodzie
  • Język angielski na poziomie B1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sprawność fizyczna
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • miłą atmosferę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • elatyczne godzinowo rozpoczęcie pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • płatne nadgodziny