Cieśla/Zbrojarz

Warszawa
Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa07.08.2024
Branżabudownictwo

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie budowy domów i mieszkań, poszukujemy kandydatów na stanowisko Cieśla/Zbrojarz

Miejsce pracy:
Grójec, k. Warszawy

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • zakwaterowanie
  • pełne wdrożenie oraz narzędzia niezbędne do pracy,

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • montaż szalunków
  • zbrojenia, stawianie konstrukcji
  • inne prace budowlane

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 09/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1