Brukarz

Drensteinfurt
Umowa o pracę2 700-4 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • W celu zatrudnienia bezposrednio u niemieckiego pracodawcy poszukujemy osoby na stanowisko brukarza.

Obowiązki

  • kładzenie kostki, prace przygotowawcze, stawianie krawężników, drenaż itp.
  • prace ogrodnicze (w mniejszym stopniu)

Wymagania

  • podstawowa znajomość j. niemieckiego (porozumienie sie na miejscu pracy)
  • zawód kierunkowy nie jest wymagany
  • min. 2-roczne doświadczenie w pracy na tym stanowisku
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • stawka poczatkowa przy zatrudnieniu od 16,-€/h brutto (w zaleznosci od kwalifikacji)
  • stawka na wlasna dzialalnosc od 22,- € (stawka do uzgodnienia w zaleznosci od kwalifikacji)
  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • zatrudnienie na cały etat (max.45h na tydz.)
  • pon.-piat. godz. 6.30-17.00, soboty na zyczenie
  • możliwe nadgodziny
  • zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca oferuje wyposazony pokoj 1-os. z dostepem do kuchni lazienki, toalaty
  • mieszkanie opłaca pracownik 5,00 €/dzien

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1