Blacharz samochodowy, praca w warsztacie

Bamberg
Umowa o pracę4 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana08.05.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!

Obowiązki

  • - naprawy powypadkowe samochodów osobowych

Wymagania

  • - znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
  • - doświadczenie jako blacharz lub ślusarz samochodowy
  • - obowiązkowo samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • - Niemiecką umowę o prace, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy
  • - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na start miesięczne ok. 3000 euro netto,
  • 40 H tygodniowo + premia
  • - Zakwaterowanie pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i Internetu. Koszt 500-600 euro miesiąc
  • - Praca w warsztacie samochodowym, na 1 zmianę

Dodatkowe informacje

  • Jesteśmy niemiecką agencją pracy z siedzibą w Erlangen (20 km od Norymbergi), Bawaria. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane w ogłoszeniu jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie. Ofertę pracy, umowę o pracę oraz inne niezbędne dokumenty wysyłamy na email. Przez cały czas trwania umowy o pracę zapewniamy opiekę Koordynatora, mówiącego w języku polskim.