WYCHOWAWCA W PLACÓWCE

Wydrzno
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 86-320 Wydrzno 13/3, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: 1. Zapewnienie dziecku opieki i wychowania zgodnie z obowiązującymi standardami. 2. Organizowanie pracy w Placówce, pracy indywidualnej z dzieckiem oraz kierowanie procesem wychowawczym dziecka. 3. Realizowanie zadań wynikających z planu pomocy dziecku. 4. Utrzymywanie kontaktów z rodzinami wychowanków, współdziałanie z opiekunami prawnymi, sądami, szkołami, do których uczęszczają wychowankowie oraz innymi instytucjami. 5. Terminowe i rzetelne prowadzenie dokumentacji wychowanków, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań wychowanków, pomoc w nauce i wyrównywaniu zaległości. 6. Prowadzenie rozmów, udzielanie pomocy w sytuacjach trudnych, udzielanie rad i wskazówek każdemu dziecku. 7. Zapewnienie specjalistycznej opieki lekarskiej, rozwijanie nawyków higienicznych, sanitarnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat.B, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych. Umowa o pracę na 1/2 etatu, wynagrodzenie brutto 2150 zł zasadnicze + dodatek za wieloletnią pracę (na podst. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych).

Pracodawca

Nazwa: Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Wydrznie

Adres: Wydrzno 13/1, 86-320 Wydrzno, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV