Technik utrzymania ruchu

Góra Kalwaria
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta - prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, poszukujemy Technika utrzymania ruchu OD ZARAZ!

Lokalizacja: Szymanów, Baniocha, Mazowieckie (okolice Piaseczna, Góry Kalwarii)

Oferujemy:

- Umowę o pracę bezpośrednio;
- Wynagrodzenie w granicach 6900 - 7800 brutto;
- Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
- Darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
- Pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki

- Przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń;
- Usuwanie awarii i usterek;
- Wykonanie drobnych modernizacji;
- Dokumentowanie pracy w systemie komputerowym.

Wymagania:

- Doświadczenie w dziedzinie utrzymania ruchu lub na pokrewne;
- Znajomość z dziedzin pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki;
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- Uprawnienia SEP;
- Prawo jazdy kat b - warunek konieczny.

Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Brzmi interesująco? Wyślij aplikację poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915