Szukamy osób do pracy na stanowisko Kierownik sklepu

Wołomin
Oferta opublikowana01.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Szukamy osób do pracy na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU - Delikatesy Marbi.
Zapewniamy:
Umowę o pracę,
Pełny etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
Elastyczny grafik,
Pełne wdrożenie (szkolenie i opiekę koordynatora).
Zakres obowiązków:
Zarządzanie i organizacja codziennej pracy sklepu,
Organizacja pracy własnej oraz całego personelu,
Dbałość o wizerunek sklepu oraz asortyment i stany magazynowe,
Obsługa systemu magazynowo -sprzedażowego (PC - MARKET).
Oczekujemy:
Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
Kultury osobistej,
Samodzielności i proaktywności w działaniu,
Gotowość do pracy zmianowej,
Pogodnego usposobienia,
Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Wynagrodzenie do ustalenia.