Strażak, galeria handlowa, Bytom, praca od zaraz

Bytom
Oferta opublikowana03.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma Delta Security zatrudni pracownika na stanowisku: STRAŻAK w Centrum handlowym w Bytomiu

Oferujemy:

- System pracy: 12h - służby dzienne (09:00-21:00), w późniejszym czasie nocne (21:00-09:00)
- Miesięczny grafik pracy, elastyczny grafik
- Umundurowanie, szkolenie
- Dla osób do 26 roku życia, studentów, osób pracujących w innych zakładach pracy- atrakcyjne wynagrodzenie
- Terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- Możliwość dołączenia do karty Medicover Sport

Obowiązki:

- Codzienna kontrola stanu bezpieczeństwa ppoż. obiektu
- Udział w akcjach i ćwiczeniach ratowniczo - gaśniczych
- Obsługa centrali sygnalizacji pożarowej
- Wsparcie dla Dowódcy Zmiany
- Obchody obiektu

Nasze wymagania:

- Praktyczna znajomość zasad bezpieczeństwa ppoż
- Dyspozycyjność
- Komunikatywność
- Umiejętność obsługi centrali sygnalizacji pożarowej
- Podstawowa obsługa komputera
- Umiejętność pracy w zespole
- Chęci do pracy
- Prawo jazdy kat. B

Zatrudniamy emerytów PSP oraz osoby wykonujące zadania w Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP). W przypadku OSP konieczna znajomość zasad bezpieczeństwa ppoż.

Umawianie spotkań: 608 - pokaż numer telefonu - - Radosław