SPRZEDAWCA, OBSŁUGA SKLEPU

Krynica Morska
Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krynica Morska, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca w jednym z Polo Marketów w : Krynica Morska, , Stegna, Sztutowo, Władysławowo, Hel, Jastrzębia Góra, Łeba. - obsługa klientów na kasie fiskalnej, - wsparcie sklepu w wykładaniu towaru na półkach sklepowych, - prace magazynowe, - drobne prace pomocnicze, - prace porządkowe na sklepie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: Praca w systemie zmianowym od 8 do 12 godzin/dobę. Czas pracy planowany w godzinach od 05:00 do 24:00. Od 200 do 240 h/miesiąc. Od 01 lipiec stawka 28,10 zł/h.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.05.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: status ucznia/studenta – zaświadczenie ze szkoły Uprawnienia, umiejętności: książeczka/orzeczenie sanepid Inne: ukończony 18. rok życia

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Paderewskiego 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV