SPRZEDAWCA/KASJER

Giżycko
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: - dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru - zatowarowanie sklepu - sprawna i szybka obsługa kas

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 3 375 do 3 525 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w przedziale czasowym: 06.00-22.00 Praca 1/2 etatu, 3/4 etatu Kontakt z pracodawcą: telefoniczny 713 775 339 Aplikowanie przez stronę: www.kariera.kaufland.pl

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: mile widziane Jęz. polski (komunikatywny)

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Gdańska 11, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP Oferta skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Giżycku.