Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Niepodległości 23, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Sprzedaż towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Praca w systemie dwuzmianowym, w godz. 5:30-13:30, 11:30-19:30 od pon. do pt. Praca w Czechowicach-Dziedzicach. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 324 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe, wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej. Mile widziane doświadczenie.

Pracodawca

Nazwa: SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

Adres: Niepodległości 23, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny