SPECJALISTA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ W ZESPOLE DS. BEZPIECZEŃSTWA CENTRUM TECHNICZNO-GOSPODARCZEGO (NR 1153)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Podstawowe obowiązki na stanowisku: - pełnienie obowiązków specjalisty ds. ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu obowiązującego prawa, - opracowanie koncepcji, realizacja, ewaluacja i zarządzanie zbiorem zasad zapewniających bezpieczeństwo przeciwpożarowe, - monitorowanie i koordynacja bezpieczeństwa przeciwpożarowego organizacji i przebiegu na terenie uczelni imprez, zgromadzeń, uroczystości oraz wydarzeń organizowanych przez Uczelnię lub podmioty zewnętrzne, - prowadzenie działalności promocyjnej, informacyjnej i edukacyjnej w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego studentom, doktorantom i pracownikom Uczelni, - współpraca z organami zarządzania kryzysowego, służbami porządkowymi, a także z Policją, Państwową Strażą Pożarną, Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego, organami ochrony środowiska oraz służbami sanitarno-epidemiologicznymi, - prowadzenie gospodarki w zakresie instalacji i elementów ochrony przeciwpożarowej w zakresie funkcjonalnym, sprawozdawczym, ekonomicznym i bezpieczeństwa, w tym przeprowadzanie właściwych przeglądów i konserwacji, - nadzór inwestorski, realizacja oraz rozliczenie robót realizowanych w ramach zadań inwestycyjnych, remontowo-budowlanych lub prac odrębnych w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego, - współtworzenie strategii rozwojowej PBŚ w ujęciu rozwiązań technicznych obiektów, - opracowywanie analiz stanu przeciwpożarowego Uczelni, - nadzór i koordynowanie działań jednostek organizacyjnych w zakresie profilaktyki przeciwpożarowej, - bieżąca inwentaryzacja i aktualizacja danych w bazie danych zasobów infrastruktury obiektowej Politechniki Bydgoskiej. Warto jest być z nami, ponieważ oferujemy: - szansę wzbogacenia doświadczeń zawodowych oraz rozszerzenia umiejętności praktycznych zgodnie z charakterystyką stanowiska, - wsparcie zespołu poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny, - duży zakres samodzielności w realizacji odpowiedzialnych zadań, - pracę w niekorporacyjnej atmosferze, wśród ludzi, którzy lubią ze sobą pracować i spędzać czas. Dodatkowe świadczenia: - dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka), - dofinansowanie do wypoczynku letniego, - dofinansowanie do szkoleń i kursów, - dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, - preferencyjne pożyczki, - elastyczny czas pracy, - brak dress codeu, - bezpłatny parking, - wydarzenia integracyjne, - atrakcyjną ofertę zajęć sportowych w ramach Akademickiego Centrum Sportu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Inspektor ochrony przeciwpożarowej

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagania kwalifikacyjne kandydata: - aktualne uprawnienia inspektora ds. ochrony przeciwpożarowej (niezbędne), - wykształcenie: średnie lub wyższe, - przynajmniej 2-letni staż pracy, w tym min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, - znajomość zagadnień dotyczących prawa budowlanego oraz ustaw, rozporządzeń i norm obowiązujących w procesach budowlanych, utrzymaniu obiektów i ochrony przeciwpożarowej, - pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia. Dodatkowe atuty: - znajomość zagadnień w zakresie prawa zamówień publicznych, - mobilność prawo jazdy kat. B, dysponowanie własnym samochodem. Pożądane predyspozycje: - ukierunkowanie na rozwój, - dokładność, sumienność, samodzielność w wykonywaniu zadań, - kreatywność, dyspozycyjność, - samodzielność, zdolność do podejmowania decyzji, - pewność siebie.

Pracodawca

Nazwa: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Adres: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: - CV i list motywacyjny, - dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje. Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji". Oczekiwany termin składania ofert: - do 13 maja 2024 r. - zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Miejsce składania ofert (osobiście lub pocztą): Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Dział Spraw Pracowniczych Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7, bud A, pok. A016 85-796 Bydgoszcz Klauzula informacyjna dla kandydata na pracownika Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119/1 z 04.05.2016 r.) Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich informuje, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Aleje prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Aplikuj 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą: 1) dla potrzeb aktualnie ogłaszanej rekrutacji na podstawie 6 ust. 1 lit. b ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. w celu zawarcia umowy; 2) przyszłych rekrutacji w razie udzielenia Pani/Pana zgody na podstawie 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia, wyrażonej pisemnie na czas określony w oświadczeniu zgody. 4. Pani/Pana dane osobowe, w przypadku nie zawarcia umowy, będą przechowywane przez okres do 3 miesięcy lub czas określony w oświadczeniu zgody. 5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji, Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, z wyjątkiem przypadków wynikających z wyraźnego Pani/Pana żądania. 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a w przypadku udzielenia zgody, prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie. 7. Podanie danych osobowych dla bieżącej rekrutacji jest wymogiem ustawowym Prawa Pracy. Konsekwencją niepodania danych jest wykluczenie z rekrutacji. 8. Podanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest dobrowolne i nie ma wpływu na przebieg oraz wyniki prowadzonej bieżąco rekrutacji. 9. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 10. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.