Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek-Sukiennice 24, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. Obsługa petenta zgodnie z zasadami spółki. 2. Przyjmowanie i przekazywanie dokumentów zgodnie z regulaminem spółki. 3. Rejestracja operacji gospodarczych na odpowiednie konta systemu księgowego. 4. Wprowadzanie do systemu zmian dotyczących lokali i ich właścicieli. 5. Uzgadnianie sald zobowiązań i należności z petentami i bankami. 6. Udzielanie interesantom niezbędnych do załatwienia danej sprawy z zachowaniem przepisów o ochronie danych osobowych. 7. Przygotowywanie niezbędnych dokumentów, kompletowanie, segregowanie i ich układanie. 8. Rozsyłanie i roznoszenie korespondencji w tym korespondencji elektronicznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista do spraw rachunkowości zarządczej (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: 1. Zaświadczenie o niekaralności 2. Oświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku 3. Świadectwa, certyfikaty potwierdzające szkolenia w zakresie zarządzania wspólnotami 4. Wykształcenie i doświadczenie średnie kierunkowe = 2 lata doświadczenia średnie (inne niż kierunkowe) = 4 lata doświadczenia wyższe kierunkowe = 1 rok doświadczenia wyższe (inne niż kierunkowe) = 2 lata doświadczenia

Pracodawca

Nazwa: "LUBAŃSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Rynek-Sukiennice 24, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Bezpośrednio do pracodawcy