Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: JAKTOROWSKA 21, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: montaż elementów stalowych na podstawie dokumentacji technicznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Ślusarz*

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG, znajomość czytania rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie podstawowe, uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG, znajomość czytania rysunku technicznego. Kontakt: Aplikuj, tel: 570640154

Pracodawca

Nazwa: Personnel Center Poland

Adres: TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 9/2, 02-004 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv