Oferta opublikowana13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Przedsiębiorstwo Budowlane ROL-BUD Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko: Serwisant drzwi / Serwisant drzwi automatycznych / Ślusarz. Praca we Wrzeszczu.
Zakres obowiązków:
  • samodzielna obsługa serwisowo-konserwacyjna w zakresie drzwi automatycznych, drzwi p.poż., bram
  • budowanie dobrych relacji z klientem
Nasze wymagania
  • doświadczenie w zakresie diagnostyki usterek, oraz napraw mechanicznych
  • znajomość ww. produktów wiodących producentów
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zdolności manualne (montaż urządzeń, podłączenia)
  • obsługa elektronarzędzi
  • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • umiejętność zdobywania informacji i rozwiązywania problemów
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • umowę o pracę
  • wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy, samochód
  • stabilne zatrudnienie i dobrą atmosferę w zespole