REFERENT W WYDZIALE KSIĘGOWOŚCI K/M

Warszawa
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: PLAC CZERWCA1976 ROKU 1, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - Księgowanie dokumentów według wskazań, - Uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych, - Prowadzenie weryfikacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, - Udział w rozliczaniu inwentaryzacji środków trwałych, - Współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku, - Inne prace związane z dokumentacją księgową.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wieloletnią pracę

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości

Wykształcenie: średnie branżowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie min. średnie lub średnie branżowe w rozumieniu ustawy prawo oświatowe; - 1 rok doświadczenia zawodowego; - umiejętności: swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu Microsoft Office; - umiejętność organizacji pracy własnej; - samodzielność; - terminowość; - skrupulatność; - dokładność; - systematyczność i komunikatywność. Premie i dodatki: + dodatek za wieloletnią pracę Obowiązki: - Księgowanie dokumentów według wskazań, - Uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych, - Prowadzenie weryfikacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia, - Udział w rozliczaniu inwentaryzacji środków trwałych, - Współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku, - Inne prace związane z dokumentacją księgową. Godziny pracy: 7:00-15:00. [Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 39 73 909 w godz. 7:00-15:00]

Pracodawca

Nazwa: Zakład Remontów i Konserwacji Dróg

Adres: PLAC CZERWCA1976 ROKU 1, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą