Oferta opublikowana24.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 29, 80-221 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie stałej kontroli lustra wody na pływalni, stały dozór bezpiecznego korzystania z pływalni. Udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej w każdym zgłoszonym wypadku. Nadzór nad przestrzeganiem regulaminu pływalni. Reagowanie na zdarzenia lub przypadki łamania regulaminu i inne. Praca od poniedziałku do niedzieli, dwie zmiany 6-14, 14-22 (według grafiku). Miejsce pracy: pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu (CHEŁM, OSOWA, STOGI, ORUNIA).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: - zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, - wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4500,00 zł brutto/miesiąc (cały etat), - dodatek wynikający z przepracowanego stażu pracy, - dodatkowe wynagrodzenie roczne (zgodnie z ustawą z dnia 12 grudnia 1997r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej), - premię kwartalną (wypłacaną zgodnie z Regulaminem premiowania pracowników Gdańskiego Ośrodka Sportu), - świadczenia o charakterze socjalnym. W sezonie letnim (lipiec, sierpień) w okresie zamknięcia pływalni na czas przerwy technologicznej, praca będzie odbywała się na kąpieliskach morskich w Gdańsku.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: posiadanie statusu osoby bezrobotnej lub gotowość do rejestracji w GUP, pełnoletność, posiadanie uprawnienia ratownika wodnego, ukończony kurs KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), uprawnienia przydatne w ratownictwie wodnym (np. patent sternika motorowodnego, żeglarza, nurka), komunikatywność. Kandydaci, którzy nie posiadają wymaganych uprawnień zostaną skierowani w porozumieniu z pracodawcą na szkolenie organizowane przez Gdański Urząd Pracy.

Pracodawca

Nazwa: Gdański Ośrodek Sportu

Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV