Praktyka/Staż w HR

Gdańsk
Oferta opublikowana04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa
Zadania:
  • wsparcie działań employer branding’owych w celu zwiększania atrakcyjności wizerunku pracodawcy dla kandydatów i pracowników,
  • współpraca ze szkołami i uczelniami wyższymi,
  • współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy,
  • udział w procesie rekrutacji i Onboardingu pracowników,
  • współrealizacja projektów z zakresu HR.
Nasze oczekiwania to:
  • rozpoczęte lub ukończone studia w kierunku: Psychologia, Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Prawo,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy z pakietem MS Office,
  • sumienność w realizacji zadań, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • współpracę na zasadzie praktyki lub stażu,
  • realizację ciekawych zadań,
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,
  • poznanie Stoczni od środka.
W razie pytań proszę o kontakt tel. 58 307 21 12