PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Spremberg
Oferta opublikowana13.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Karl-Marx-Str. 93, 03130 Spremberg, Niemcy

Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości w placówkach (szkoły, biura itp.)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 13 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 14.11.2023

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w sprzątaniu mile widziane. Podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2). Podstawowa wiedza nt. czyszczenia wykładzin oraz pomieszczeń sanitarnych. Praca zespołowa, dokładność, motywacja.

Pracodawca

Nazwa: Robby Samieske Gebäudereinigung

Adres: Robby Samieske Gebäudereinigung Herr Robby Samieske Karl-Marx-Str. 93 03130 Spremberg, Niederlausitz tel. +49 3563 97555 E-mail: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty.