Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jasna 1, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Jesteśmy międzynarodowym ekspertem w dziedzinie logistyki kontraktowej, który w Raciborzu prowadzi wieloletnią obsługę swego Klienta z przemysłu chemicznego w zakresie szeroko pojetych usług magazynowych. Chętnie nawiążemy długofalową współpracę z osobami, które mają doświadczenie w pracy magazynowej, posiadają praktyczne doświadczenie pracy na wózkach widłowych. Jesteśmy również zainteresowani nawiązaniem wspólpracy z osobami, które chciałyby zdobyć uprawnienia UDK na wózek wysokiego składowania. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. - Wynagrodzenie stałe + premia miesięczna. - Finansowanie szkolenia oraz egzaminu państwowego UDT - Prywatną opiekę medyczną. - Dofinansowanie do kart Multisport. - Wczasy pod gruszą. - Grupowe ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach. - Dodatki świąteczne. - Pracę w wysokich standartach BHP oraz w przyjaznej atmosferze. - Pracę w organizacji nastawionej na komunikację, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał (awanse wewnętrzne). Głowne obowiązki: - Kompletowanie towaru ( picking) - Obsługa wózka widłowego wysokiego składu. Na początek umowa o pracę na okres próbny, po okresie próbnym na czas nieokreślony oraz do 15% premii wynagrodzenia zasadniczego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Pracodawca

Nazwa: "DHL EXEL SUPPLY CHAIN (POLAND)" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: KOMITETU OBRONY ROBOTNIKÓW 45D, 02-146 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV